Про Toper

С помощью огонька нашего основателя, работающего для человеческого счастья, мы поджариваем «кофе», каждое зерно которого преподносит счастье. Начиная с 1954 года мы объединяем наше нескончаемое творчество с умом, поступающим от исследований.

Наши сертификаты
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
Контакты
open

Програмне забезпечення Artisan переваги використання

Програмне забезпечення Artisan переваги використання

 
 

Багато хто чув що ростер ппідключається до комп’ютера. Існує кілька видів програмного забезпечення, але досконало мало хто знає для чого це, і як це використовувати . Сьогодні постараємся розкрити для яких цілей потрібно використовувати Artisan обсмажувальникам. 

Яка ж місія людини яка називається Обсмажувальник?

Головна задача обсмажувальника якісно посмажити каву, та так  щоб вона відповідала вподобанням клієнта. Бо хочемо ми цього чи ні клієнт завжди диктує смак продукту. Ось представимо, що ми вивели таку послідовність дій при якій ваша кава неймовірна. Ви записали/запамятали цю послідовність, і радієте результату.  Чи зможете ви повтори це обсмаження? В той самий день – Можливо… а може і ні. От для цього і придуманий Artisan . З домомогою Артізана ви зможете не тільки по показникам а  візуально зберегти графік сового обсмаження у висновку ваш клієнт завжди буде отримувати продукт одинакової якості 

 

 

*Приблизний графік обсмаження.

Перша перевага – Ціна. Artisan – абсолютно безкоштовний. І ви можете самостійно навчитися користуватись даною програмою. Звичайно якщо у вас немає бажання розбиратись або ви не володієте англійською мовою краще звернутися до компетентних спеціалістів.

Другага перевага – це смаження в фоновому режимі. 

Ваш ідеальний графік ставиться як фон а по ньому малюється графік теперішнього обсмаження.  Тобто на виході у вас вийде ідентичний продукт.  Звичайно на це впливає не тільки показник часу та температури. Є ще поняття вологості зерна атмосферний тиск та багато інших змінних. Аrtisan дає можливість фіксувати всі ці змінні. Це в майбутньому допоможе вам підбирати профайл саме під зерно яке до вас прийшло з певною вологістю та іншими характеристиками.

Третя Перевага – це можливість ставити коментарі, та фіксувати на графіку точні ваші дії. 

До прикладу на етапі першого креку ви виставляєте полумя на перший режим і так далі… в подальшому ви зможете діяти по сигналам вашої програми. 

Четверта Перевага – доступність. 

Заводські профайл системи в кращому випадку коштують від 2000€. Для Артізана вам потрібно чіп Фіджет з термопарами та ноутбук які разом коштують приблизно 700$.

Пята перевага – Масовість 

Артізан використовують на чемпіонатах з обсмаження, а це означає що щоб підготуватись до подібного чемпіонату вам не потрібно чогось специфічного. Все є в вільному доступі. 

Чому для користування Артізаном потрібний фіджет. Та що це таке. 

Phidgets – че чіп(температурний контроллер), який переводить теплові показники в цифрові. Вже так сталось що програмісти вподобали даний чіп та синхронізували його з програмою. Так дійсно існують ще багато видів чіпів(контроллерів) які можна використовувати з Артізаном. Про види чіпів дивіться в інструкції до артізану. 

Якщо ви виявили потребу для себе встановити, налаштувата та навчитись користоуватись програмою Артізан. Звертайтесь до компанії Топер ua.toper@gmail.com ми з радістю вам допоможемо. 

 
Share this Post
 
Комментарии
 •    58000, Украина, г. Черновцы,
       ул. Героев Майдана 160,
 •    +38 (050) 664-3852 Тетяна
 •    +38 (095) 812-3288 Роман
 •    ua.toper
 •  ua.toper@gmail.com

О Нас

Наша дружба с клиентами, создающими самый социальный напиток мира, начинается с первого зажатого винта и продолжается после измельчения последнего зерна.

 

Именно поэтому мы всегда рядом с нашими клиентами со всех четырёх сторон света и ​они для нас часть большой семьи Тoper.