Про Toper

С помощью огонька нашего основателя, работающего для человеческого счастья, мы поджариваем «кофе», каждое зерно которого преподносит счастье. Начиная с 1954 года мы объединяем наше нескончаемое творчество с умом, поступающим от исследований.

Наши сертификаты
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
 • ISO 9001-2008
Контакты
open

Полімерно-композитні балони

Полімерно-композитні балони

 
 

Полімерно-композитні балони, це балони нового покоління.

Технологія по якій виготовляються полімерно-композитні балони істотно відрізняється від тієї за якою виготовляють металеві балони.Вони виготовляються з фібергласа, це міцний матеріал на основі скловолокна.

Існує кілька етапів виготовлення такого балона:

- На форму у вигляді балона, верстат Намотує 12 шарів фібергласа.

- Скловолокно під високим тиском просочуються пластиком в спеціальній формі.

- Форма розігрівається протягом 10 хв., Полімери при цьому «запікаються», як тісто в духовці, тверднуть.

- В балон врізається вентиль.

Полімерно-композитні балони мають ряд переваг над металевими. По-перше це їхня вага, всі знають, що металево газові балони дуже важкі, а ось полімерно-композитний балон може підняти навіть підліток. Нові балони мають прозорі стінки, що з легкістю дозволяє контролювати рівень газу в балоні.

По-друге найголовніше, це те, що полімерно- композитні балони в сотні разів безпечніше, вони не вибухають як звичайні металеві газові балони до яких усі звикли.

По-третє полімерно-композитні балони дуже стійкі, вони можуть витримувати падіння з висоти і при цьому залишатися неушкодженими. Балони оснащені захистом від перекочування під час експлуатації, а також в балонах встановлені високоякісні гвинти, які виключають ймовірність витоку газу при транспортуванні.

Полімерно -композітние газові балони можуть застосовуватися в різних сферах починаючи з газової плити будинку, закінчуючи промисловим виробництвом. І компанія Топер рекомендує їх використання для своїх газових ростерів, як гарантію безпеки і якості.

Адже найголовніше в першу чергу це безпека.

 
Share this Post
 
Комментарии
 •    58000, Украина, г. Черновцы,
       ул. Героев Майдана 160,
 •    +38 (050) 664-3852 Тетяна
 •    +38 (095) 812-3288 Роман
 •    ua.toper
 •  ua.toper@gmail.com

О Нас

Наша дружба с клиентами, создающими самый социальный напиток мира, начинается с первого зажатого винта и продолжается после измельчения последнего зерна.

 

Именно поэтому мы всегда рядом с нашими клиентами со всех четырёх сторон света и ​они для нас часть большой семьи Тoper.